OTU - Prywatny ośrodek terapii uzależnień

OTU - Prywatny ośrodek terapii uzależnień OTU to prywatny ośrodek terapii uzależnień, którego misją jest profesjonalna i dyskretna pomoc pacjentom z problemami uzależnień od alkoholu i hazardu. Ośrodek OTU położony jest w malowniczej, pełnej zieleni miejscowości Stare Juchy na Warmii i Mazurach. W tym cichym i spokojnym miejscu nasi pacjenci mają większą szansę na powrót do normalności - do nowego życia bez uzależnień od alkoholu czy hazardu. Ośrodek terapii uzależnień zatrudnia najlepszych certyfikowanych terapeutów, którzy swoim doświadczeniem i umiejętnościami pomagają swoim podopiecznym przezwyciężyć silny nałóg. Ośrodek OTU w Starych Juchach został także wyróżniony przez Polskie Agencje zajmujące się zwalczaniem uzależnień.

prywatny ośrodek leczenia uzależnień - otu.pl

ośrodek odwykowy

Szczegóły strony otu.pl:

Komentarze:

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz »

Podlinkuj stronę otu.pl:

OTU - Prywatny ośrodek terapii uzależnień

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 1 Odwiedziny googlebot 2

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

  • RehaIntegro - Osteopatia i Fizjoterapia, Szkolenia »

    Firma Rehaintegro organizuje kursy specjalistyczne przeznaczone dla fizjoterapeutów, rehabilitantów oraz osteopatów. W naszej ofercie znajdziecie Państwo szkolenia takie jak dynamic tape, masaż tkanek głębokich, terapia wisceralna. Na naszej stronie znajdziecie wszystkie informacje o kursach (ich terminy, przebieg, omawiane zagadnienia). Kursy prowadzone są przez prelegentów z Polski i zza granicy w różnych miastach. Każde szkolenie składa się z przekazania wiedzy teoretycznej oraz przede wszystkim z ćwiczeń praktycznych. Zapraszamy wszystkich chętnych.

    Data dodania: 23 03 2017 · szczegóły strony »
  • Psycholog Doradca Zawodowy Warszawa »

    Specjalizuję się w pomocy psychologicznej i psychoterapii osób dorosłych oraz młodzieży. Pomagam osobom cierpiącym z powodu kryzysów życiowych, rozstań, rozwodów. Zmagającym się z długotrwałym stresem, niską samooceną, obniżonym nastrojem, depresją, lękiem. Wspieram w rozwiązywaniu problemów, których przyczyną jest występujące obecnie lub w przeszłości uzależnienie od alkoholu (DDA).

    Data dodania: 18 03 2018 · szczegóły strony »

Najnowsze wiadomości: