Kolektyw psychologiczny Psychologgia Warszawa

Kolektyw psychologiczny Psychologgia Warszawa Oferujemy diagnozę i skuteczną terapię wielu zaburzeń psychicznych. Naszymi atrybutami są dyskrecja oraz skuteczność. Umów się na wizytę w naszej poradni psychologicznej w Warszawie! Pomożemy w przypadku uzależnienia, zaburzeń atypowych i typowych, kłopotów w rodzinie, problemów dziecięcych i wielu wielu innych.
Proponujemy także edukacje z zakresu seksuologii zarówno dla dorosłych jak i dla młodzieży.

Szczegóły strony https://www.psychologgia-plus.pl:

Komentarze:

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz »

Podlinkuj stronę https://www.psychologgia-plus.pl:

Kolektyw psychologiczny Psychologgia Warszawa

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 3

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • OTU - Prywatny ośrodek terapii uzależnień »

  OTU to prywatny ośrodek terapii uzależnień, którego misją jest profesjonalna i dyskretna pomoc pacjentom z problemami uzależnień od alkoholu i hazardu. Ośrodek OTU położony jest w malowniczej, pełnej zieleni miejscowości Stare Juchy na Warmii i Mazurach. W tym cichym i spokojnym miejscu nasi pacjenci mają większą szansę na powrót do normalności - do nowego życia bez uzależnień od alkoholu czy hazardu. Ośrodek terapii uzależnień zatrudnia najlepszych certyfikowanych terapeutów, którzy swoim doświadczeniem i umiejętnościami pomagają swoim podopiecznym przezwyciężyć silny nałóg. Ośrodek OTU w Starych Juchach został także wyróżniony przez Polskie Agencje zajmujące się zwalczaniem uzależnień.

  prywatny ośrodek leczenia uzależnień - otu.pl

  ośrodek odwykowy

  Data dodania: 22 11 2017 · szczegóły strony »
 • Psycholog Doradca Zawodowy Warszawa »

  Specjalizuję się w pomocy psychologicznej i psychoterapii osób dorosłych oraz młodzieży. Pomagam osobom cierpiącym z powodu kryzysów życiowych, rozstań, rozwodów. Zmagającym się z długotrwałym stresem, niską samooceną, obniżonym nastrojem, depresją, lękiem. Wspieram w rozwiązywaniu problemów, których przyczyną jest występujące obecnie lub w przeszłości uzależnienie od alkoholu (DDA).

  Data dodania: 18 03 2018 · szczegóły strony »

Najnowsze wiadomości: