Zdrowie i uroda Kategoria: Zdrowie i uroda

Zdrowie i uroda - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Kolektyw psychologiczny Psychologgia Warszawa »

  Oferujemy diagnozę i skuteczną terapię wielu zaburzeń psychicznych. Naszymi atrybutami są dyskrecja oraz skuteczność. Umów się na wizytę w naszej poradni psychologicznej w Warszawie! Pomożemy w przypadku uzależnienia, zaburzeń atypowych i typowych, kłopotów w rodzinie, problemów dziecięcych i wielu wielu innych.
  Proponujemy także edukacje z zakresu seksuologii zarówno dla dorosłych jak i dla młodzieży.

  Data dodania: 25 06 2018 · szczegóły strony »
 • Alergolog na NFZ »

  Alergie bardzo popularne w naszych czasach. Mamy już alergie na wszystko, na kurz, sierść zwierząt, pyłki drzew, roztocza, orzechy oraz wiele innych. Potrafią one skutecznie uprzykrzyć życie. Zaczerwienione, swędzoce oczy, cieknący z nosa katar, kaszel a nawet duszności to tylko część objawów towarzyszących alergią. Jeżeli zaobserwowałeś u siebie, któryś z tych objawów, walczysz z katarem którego nie możesz pokonać, męczy Cię kaszel, to może nie są to oznaki przeziębienia lecz właśnie alergi. Zalecamy poddaniu testom alergologicznym w najbliższym centrum, którego adres z pewnością znajdziesz na naszym portalu. Alergolog na NFZ zleci komplet badań oraz przepisze odpowiednie leki odczulające po których odrazu poczujesz ulgę. Adresu szukaj poprzez wpisanie frazy alergolog na NFZ Bydgoszcz lub inne miasto z którego pochodzisz.

  Data dodania: 24 04 2018 · szczegóły strony »
 • Znajdź pediatrę w Twoim mieście - Świat Pacjenta »

  Pediatra, lekarz często niedoceniany, ale bardzo potrzebny i z całą pewnością najbardziej oblegany. My dorośli często bagatelizujemy nasze choroby, ale jeżeli choroba dotyczy naszych pociech, bo złapały kaszl, mają gorączkę, wysypkę, powiększone węzły i inne tego typu przypadłości to natychmiast chwyatmy za telefon i umawiamy dziecko na wizytę do pediatry. Nie wiem czy to strach nie pozwala nam prowadzić eksperymentów, które wykonujemy na sobie, a może to chęć ulżenia dziecku w towarzyszącym często podczas choroby bólu. Jedno jest pewne pediatra na NFZ ma pełne ręce roboty. Jeżeli chcesz jeszcze skuteczniej odszukać adres pediatry przymującego w twoim mieście koniecznie skorzystaj z naszego portalu. Wpisz w wyszukiwarkę specjalizaję lekarską i maisto które cię interesuje np. pediatra Konin lub pediatra Katowice i pojawi się lista lekarzy przyjmujących na NFZ.

  Data dodania: 20 04 2018 · szczegóły strony »
 • Psycholog Doradca Zawodowy Warszawa »

  Specjalizuję się w pomocy psychologicznej i psychoterapii osób dorosłych oraz młodzieży. Pomagam osobom cierpiącym z powodu kryzysów życiowych, rozstań, rozwodów. Zmagającym się z długotrwałym stresem, niską samooceną, obniżonym nastrojem, depresją, lękiem. Wspieram w rozwiązywaniu problemów, których przyczyną jest występujące obecnie lub w przeszłości uzależnienie od alkoholu (DDA).

  Data dodania: 18 03 2018 · szczegóły strony »
 • Ginekolog NFZ »

  Czy wiesz, że badania ginekologiczne dla kobiet są bardzo ważne! Każda zdrowa kobieta, która nie skarży się na żadne dolegliwości powinna chodzić na badanie ginekologiczne przynajmniej raz w roku. Kobiety po 40 roku życiu przynakmniej raz w roku powinny udać się na badanie cytologiczne, badanie piersi oraz na badanie USG. Ginekolog na NFZ Poznań, ginekolog na NFZ Gdańsk oraz ginekolodzy we wszystkich miastach w Polsce których odnajdziesz bez problemu, ustalisz adres i numer telefonu za pośrednictwem portalu www. swiatpacjenta. pl Portal skonstruowany jest w prosty sposób, żebyś z łatwością znalazł spcejalistę dla siebie. Pomóż nam i ocenień swojego lekarza po wizycie przyznając mu gwiazdki i przyczyń się do polepszenia jakości usług.

  Data dodania: 23 02 2018 · szczegóły strony »
 • Klinika Medmix »

  Klinik Medmix z Bielska-Białej specjalizuje się w przeszczepach oraz mikropigmentacji włosów. Posiada ona doświadczony zespół trychologów oraz chirurgów specjalizujących się w przeszczepach włosów. Klinika Medmix zajmują się również leczeniem łysienia oraz chorób skóry głowy oraz włosów. Specjaliści z klinik Medmix udzielają także okresowych konsultacji w Warszawie.

  Data dodania: 30 01 2018 · szczegóły strony »
 • Olga Piekarska-Piotrowicz - Psycholog na Bielanach »

  Nazywam się Olga Piekarska-Piotrowicz, jestem psychologiem, psychoterapeutą oraz terapeutą Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. www.mocterapii.pl/o_mnie.html
  W swoim gabinecie świadczę indywidualną pomoc psychologiczną oraz psychoterapeutyczną www.mocterapii.pl/oferta.html. Moją ofertę kieruję do osób znajdujących się w trudnej sytuacji osobistej, rodzinnej, zawodowej, osób pragnących lepiej poznać siebie i swoje możliwości. Zapraszam także rodziców zmagających się z trudnościami wychowawczymi.
  Psychoterapia to dla mnie niepowtarzalne spotkanie z drugim człowiekiem. Człowiekiem, który, bez względu na okoliczności, jest najlepszym i jedynym ekspertem od samego siebie. Do mnie jako terapeuty należy zapewnienie mu warunków, w których będzie miał on przestrzeń na dotarcie do źródła swoich problemów, rozpoznanie swoich potrzeb, zmierzenie się z często bolesnymi i raniącymi uczuciami. W tym celu stworzyłam miejsce, w którym osoby zgłaszające się do mnie o pomoc mają możliwość wyjątkowego spotkania ze sobą i odnalezienia swojej wewnętrznej siły, potencjału i narzędzi do zmian.
  Kierując się standardami Kodeksu Etyczno-Zawodowego Psychologa oraz Kodeksu Etycznego Psychoterapeuty gwarantuję swoim klientom całkowitą poufność oraz rzetelność wykonywanej przeze mnie pracy.

  Zapraszam,
  Psycholog Warszawa Bielany
  Psychoterapia Warszawa

  Data dodania: 09 01 2018 · szczegóły strony »
 • Psycholodzy na Bielanach »

  Jesteśmy zespołem psychologów, psychoterapeutów i trenerów. W swojej pracy czerpiemy z różnych kierunków psychoterapeutycznych, w tym przede wszystkim z podejścia humanistycznego, psychodynamicznego oraz psychoanalitycznego.

  Uznajemy, że wiedza o tym, co stanowi problem i jakie są jego rozwiązania, znajduje się w kliencie,
  a rolą terapeuty jest jedynie pomoc w dotarciu do naturalnego potencjału osoby zgłaszającej się po pomoc. Wierzymy, że podążanie za klientem przy jednoczesnym głębokim przymierzu terapeutycznym, empatii i akceptacji jest głównym czynnikiem leczącym w terapii. Naszym celem jest nieustanne zbliżanie pacjenta do samego siebie, do wewnętrznego całościowego i świadomego doświadczania swojej osoby w tu i teraz. Jesteśmy przekonani, że człowiek to coś więcej niż suma poszczególnych części, to złożona istota, której elementy cielesne, psychiczne, społeczne i duchowe przenikają się wzajemnie tworząc niepowtarzalną całość.

  Data dodania: 09 01 2018 · szczegóły strony »
 • Trener Personalny Katowice »

  Trener personalny Katowice

  Trening personalny z osobistym trenerem jest opcją skierowaną do osób, które chcą osiągnąć zauważalne efekty ćwiczeń w możliwie krótkim czasie. Będzie to też dobre rozwiązanie dla osób, które nie wiedzą jak ćwiczyć, jak dobrać plan treningowy oraz takich, którym ciężko jest się zmotywować.
  Nieważne, czy chcesz spalić tkankę tłuszczową czy zbudować masę mięśniową - dobry trener personalny dobierze trening i dietę do twojego celu.
  Przed ustaleniem odpowiedniego dla Ciebie planu przeprowadzę z Tobą wywiad dzięki któremu poznam Twoje oczekiwania, zapytam o ewentualne przebyte kontuzje i choroby oraz o twoje doświadczenia ze sportem i treningiem. Kolejnym krokiem jest wyznaczenie celu. Do tego celu dobierzemy właśnie odpowiedni trening oraz dietę, ustalimy też intensywność i częstotliwość treningów. Przeprowadzimy też pomiar masy ciała i obwodów.
  Więcej na temat oferowanych przeze mnie treningów znajdziesz tutaj: trening personalny katowice.
  Treningi prowadzone są na terenie Katowic i miast ościennych Śląska.
  Każdy pakiet zawiera również plan żywieniowy i suplementacyjny. Więcej informacji: dieta Katowice
  Trener Personalny Katowice zaprasza do kontaktu.

  Data dodania: 26 11 2017 · szczegóły strony »
 • OTU - Prywatny ośrodek terapii uzależnień »

  OTU to prywatny ośrodek terapii uzależnień, którego misją jest profesjonalna i dyskretna pomoc pacjentom z problemami uzależnień od alkoholu i hazardu. Ośrodek OTU położony jest w malowniczej, pełnej zieleni miejscowości Stare Juchy na Warmii i Mazurach. W tym cichym i spokojnym miejscu nasi pacjenci mają większą szansę na powrót do normalności - do nowego życia bez uzależnień od alkoholu czy hazardu. Ośrodek terapii uzależnień zatrudnia najlepszych certyfikowanych terapeutów, którzy swoim doświadczeniem i umiejętnościami pomagają swoim podopiecznym przezwyciężyć silny nałóg. Ośrodek OTU w Starych Juchach został także wyróżniony przez Polskie Agencje zajmujące się zwalczaniem uzależnień.

  prywatny ośrodek leczenia uzależnień - otu.pl

  ośrodek odwykowy

  Data dodania: 22 11 2017 · szczegóły strony »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Zdrowie i uroda

warszawa (5)

Zdrowie i uroda - nowa podkategoria:

Nazwa:
Przeładuj token
Token: