Najnowsze strony w katalogu Top 10 najnowszych stron w katalogu:

 • Pneumatyka przemysłowa »

  Jesteśmy największym w kraju polskim producentem pneumatyki siłowej oraz zaopatrzeniowcem pneumatycznym wielu firm przemysłowych, instalacyjnych, laboratoriów, warsztatów i szeroko pojętych usług. Posiadamy wiele specjalistycznych hurtowni pneumatycznych, które obsługują klientów z regionu w którym się znajdują. Oprócz naszych sklepów pneumatycznych dla firm, klienci mogą skorzystać z naszego sklepu internetowego. Z naszej oferty pneumatycznej polecamy m. in. : szlifierki taśmowe, które mogą pracować w środowisku przemysłowym, budowlanym, warsztatowym. Nasze szlifierki taśmowe sprawdzą się przy pracach ciągłych jak i zmianowych, czasowych. Jeśli chodzi o materiały, to szlifierka taśmowa sprosta obróbce metalu, drewna, elementów rurowych itd. Szlifierki taśmowe dostępne od takich producentów narzędziowych jak Fuji, CP czy Desoutter. Oprócz modeli taśmowych posiadamy także inne szlifierki pneumatyczne w postaci np. oscylacyjnych, kątowych, trzpieniowych, prostych, czołowych itd. Narzędzia pneumatyczne kupisz bezpośrednio także online przez naszą e-platformę zakupową - polecamy i zapraszamy do współpracy wszystkie przedsiębiorstwa.

  Data dodania: 13 07 2018 · szczegóły strony »
 • Rossifurniture - Meble tapicerowane, taborety, pufy »

  Jesteśmy dynamicznie rozwijającym się Polskim producentem mebli tapicerowanych - zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą produktów.

  W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo nowoczesne pufy pikowane, ławeczki, stołki skandynawskie, tapicerowane taborety oraz inne produkty, które dodają Twojemu mieszkaniu nowoczesnego oraz cudownego charakteru.

  Data dodania: 09 07 2018 · szczegóły strony »
 • Archiwizacja dokumentów Katowice »

  Oferujemy kompleksowe wsparcie w zakresie przechowywania, archiwizacji oraz niszczenia dokumentów i akt. Nasi pracownicy to fachowcy w swojej dziedzinie, dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić usługi wykonywane z należytą starannością, które pomogą zarządzać dokumentami oszczędzając przy tym masę czasu i pieniędzy związanych z gospodarowaniem dużą przestrzenią biurową. Jeżeli tylko są Państwo zainteresowani usługą kompleksowego przechowywania dokumentów - zapraszamy serdecznie.

  Data dodania: 27 06 2018 · szczegóły strony »
 • Atrakcyjne noclegi w Ustroniu Morskim »

  Pensjonat Kaszubianka, który zlokalizowany jest w Ustroniu Morskim zapewnia komfortowy wypoczynek. Główny atut to najlepsza z możliwych lokalizacji - przy samej plaży. Dzięki temu goście mogą rozkoszować się wspaniałymi widokami na morze. Oprócz tego do dyspozycji gości jest restauracja, kawiarnia, taras, parking strzeżony, plac zabaw dla dzieci, internet i inne udogodnienia. Przekonaj się sam jak tu jest pięknie.

  Data dodania: 26 06 2018 · szczegóły strony »
 • Kolektyw psychologiczny Psychologgia Warszawa »

  Oferujemy diagnozę i skuteczną terapię wielu zaburzeń psychicznych. Naszymi atrybutami są dyskrecja oraz skuteczność. Umów się na wizytę w naszej poradni psychologicznej w Warszawie! Pomożemy w przypadku uzależnienia, zaburzeń atypowych i typowych, kłopotów w rodzinie, problemów dziecięcych i wielu wielu innych.
  Proponujemy także edukacje z zakresu seksuologii zarówno dla dorosłych jak i dla młodzieży.

  Data dodania: 25 06 2018 · szczegóły strony »
 • Pole Dance Poznań »

  Klub bodyfemme to idealne miejsce dla kobiet chcących spróbować czegoś nowego. Do dyspozycji każdej klubowiczki mamy m. in. Pole Dance, stretching, zumba, joga oraz elementy fitnessu. Zajęcia będą prowadzone przez wykwalifikowane instruktorki. Bodyfemme to miejsce w którym znajdziesz masę pozytywnej energii, poznasz tajniki Pole Dance czy jogi. Jeśli masz mnóstwo wolnego czasu i lubisz go spędzać aktywnie - Bodyfemme jest dla Ciebie. Zapraszamy!

  Data dodania: 07 06 2018 · szczegóły strony »
 • Luftberg »

  Luftberg to jeden z większych sprzedawców wentylatorów do użytku przemysłowego na rynku. Firma ma bogaty zakres towarów do wielu różnych zastosowań, o różnych cechach. W naszej ofercie są promieniowe wentylatory nisko, średnio i wysokociśnieniowe, wentylatory przeciwwybuchowe, odporne na substancje żrące, dachowe, kanałowe i osiowe, oddymiające i inne. Celem firmy jest spełnienie oczekiwań kontrahentów i kultywowanie produktywnej kooperacji. Doradzamy w doborze urządzeń wentylujących i organizujemy ich dostawę. Zapraszamy.

  Data dodania: 05 06 2018 · szczegóły strony »
 • Biuro rachunkowe Konin »

  Biuro rachunkowe CREDIT w Koninie to firma z długoletnim doświadczeniem. Specjalizacją tego biura jest księgowość oraz rozliczenia płac pracowniczych. CREDIT oferuje również swoje usługi wszelkim fundacjom czy stowarzyszeniom. Biuro to jest w posiadaniu wszystkich potrzebnych uprawnień oraz świadectw, które zostały wydane przez Ministerstwo Finansów RP.

  Data dodania: 05 06 2018 · szczegóły strony »
 • Teatry Katowice »

  Przestrzeń, w której każdy ma możliwość oderwać się od codzienności – teatr Katowice – to miejsce o wyjątkowej atmosferze a także dużym repertuarze. Wielorakość repertuaru powoduje, że znajdzie się w tym miejscu coś perfekcyjne dla młodych i dorosłych widzów. Dynamiczny zespół aktorów pokaże każdy dzień, pokazując go z absolutnie gruntownie innej perspektywy. Innowacyjny teatr Katowice zgrabnie zestawia przedstawienie z zabawą, pozwalając ukazać się tajemnym emocjom. Każda sztuka to inna historia, to edukacja, inspirowanie a także relaks, to wyzwanie dla artystów a także biesiada dla miłośników teatru. Jedyny w swoim rodzaju teatr Katowice to różnorodność na wielu poziomach, to również miejsce, w którym zapisane normy nierzadko zostają przesunięte, a oglądający spektakl mają sposobność niemalże angażować się w grze. Jedyne w swoim rodzaju podejście do wystawianych przedstawień spowodowało, że ten właśnie teatr Katowice szczyci się bardzo dużą popularnością i zaprasza miłośników sztuki teatralnej z całego Śląska. Genialny i doskonale dobrany zespół artystyczny potrafi grać na wielu płaszczyznach jednocześnie, co powoduje, że grane sztuki za każdym razem są doskonałe i prawdziwie porywające. Niespodzianką jest to, że wystawiający sztukę dbają o złapanie wzajemnych relacji pomiędzy widzami a twórcami. Autentyczną ucztą dla miłośników tego typu sztuki jest okazja do poznania teatru z totalnie nieznanej dotychczas perspektywy. Atutem jest również to, że teatr Katowice ochoczo zaprasza na gościnne przedstawienia aktorów z całej Polski. Pozwól się zaczarować i wybierz fantastyczny i najsilniej inspirujący teatr Katowice, który cały czas zadziwia swoją innowacyjnością, która komponuje się z zasadami wytrawnej sztuki.

  Data dodania: 01 06 2018 · szczegóły strony »
 • Wypożyczalnia samochodów sportowych Katowice »

  Wypożyczalnia samochodów sportowych STG Cars oferuje swoim klientom wynajem samochodów sportowych, auta do ślubu, wynajem samochodów na imprezy okolicznościowe np. wesele, wieczory kawalerskie, imprezy firmowe. W naszej ofercie oprócz aut sportowych znajdują się także samochody osobowe do użytku codziennego. Zapewniamy naszym klientom pełen komfort, niską kaucję, brak limitu kilometrów przy wybranych opcjach, bezpieczne samochody z pełnym ubezpieczeniem oraz dogodne miejsce odbioru pojazdu.

  Data dodania: 30 05 2018 · szczegóły strony »