Tworzenie stron www, sklepów internetowych, aplikacji web

Tworzenie stron www, sklepów internetowych, aplikacji web Projektowanie stron web. Profesjonalne strony internetowe. Strony responsive w cenie projektu. Zaprojektowane dla urządzeń mobilnych jak smartfon, telefon, tablet. Strony w standardzie RWD (Responsive Web Design). Istnieje również możliwość oprogramowania dodatkowej wersji strony w standardzie AMP propagowany przez Google. Cena obejmuje również nasz dedykowany system zarządzania treścią na stronie. CMS zaprojektowany tak aby był prosty w obsłudze i według uznania możliwy do rozszerzenia o nowe funkcjonalności według potrzeb Zlecającego. Optymalizacja stron www oraz audyt strony internetowej. W cenie strony tworzonej od podstaw przez naszą firmę. Każdorazowo stronę internetową wdrażamy i instalujemy indywidualnie dostosowując do wymagań Klienta. Własny kod strony i szata graficzna. Optymalizacja pod wyniki wyszukiwania.
Projektujemy i budujemy sklepy internetowe. Dedykowane oraz oparte na systemach e commerce Magento, PrestaShop, lub każdym innym wybranych przez Zlecającego. Każdy sklep indywidualnie dopasowywany do asortymentu i potrzeb Klienta. Oferujemy wsparcie i pomoc techniczną dla sklepów internetowych opartych na sklepach Open Source – Magento, PrestaShop, oraz wiele innych. Pomagamy w takich sytuacjach jak naprawa błędów, instalacja i modyfikacja modułów sklepu, tworzenie nowych modułów według specyficznych wymagań, zmiana lub poprawa szablonu sklepu, odzyskanie funkcjonalności po włamaniach, optymalizacja wydajności oraz widoczności w wyszukiwarkach internetowych. Wsparcie techniczne, pomoc, naprawę, modyfikacje oferujemy również dla stron www opartych na systemach Open Source jak na przykład WordPress i inne. Nasza pomoc techniczna obejmuje każda stronę, sklep, system web, każde rozwiązanie funkcjonujące w internecie. Wdrażamy także API serwisów zewnętrznych (Google, Twitter, Facebook), systemy płatności internetowych na stronach internetowych. Tworzymy systemy CRM, ERP. Projektujemy i budujemy rozbudowane aplikacje webowe. Projektujemy i budujemy bazy danych i wykonujemy normalizację już istniejących baz danych. Przeprowadzamy kompletne projekty aplikacji informatycznych. Tworzymy oprogramowanie na zamówienie dla systemów Windows i Linux. Zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą oraz cennikiem na naszych stronach www.

Szczegóły strony netteria.pl:

Komentarze:

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz »

Podlinkuj stronę netteria.pl:

Tworzenie stron www, sklepów internetowych, aplikacji web

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 1

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Wideoarena - profesjonalny poradnik wideo »

  Jeżeli chcesz skutecznie wypromować swoją firmę, to tylko na Wideo arenie. Załóż konto, wstaw filmy w co najmniej jednej z wielu kategorii, widocznych na stronie głównej, zgodnie z profilem Twojej działalności. W zakładce „Co nowego” możesz powiadamiać internautów za pomocą galerii zdjęciowych o nowościach w firmie. Zapraszamy również do korzystania z zakładek „Konkursy i „Promocje”. Zakładka "Mój zawód, moja pasja" przeznaczona jest dla osób, które nie mają swojej działalności i dla uczniów szkół średnich, żeby już teraz zaczęli budować swoje zawodowe portfolio. Duża część naszego portalu poświęcona jest zdrowiu i urodzie. Kategorie te skierowane są głównie do kobiet. Zawodowe kosmetyczki, bądź fryzjerki poradzą Wam jak zadbać o ciało, paznokcie czy włosy. link text

  Data dodania: 13 03 2017 · szczegóły strony »
 • Project 2016 »

  MS Project jest programem do harmonogramowania i zarządzania projektami. Znane rozwiązanie firmy Microsoft jest obecnie stosowane na całym świecie do kontroli kosztów i terminów prowadzonych inwestycji.
  Program Microsoft Project 2016 to aktualna wersja tego oprogramowania.
  MS Project jest programem, który idealnie sprawdzi się w firmach branży budowlano-inwestycyjnej, ale dzięki swojej użyteczności można go wykorzystywać w zasadzie do dowolnych projektów.

  Data dodania: 18 10 2017 · szczegóły strony »

Najnowsze wiadomości: