Ajmer - Agencja interaktywna

Ajmer - Agencja interaktywna Firma Ajmer istnieje od 7 lat, zajmujemy się głównie tworzeniem stron internetowych oraz sklepów i portali internetowych. Posiadamy ponad 130 ukończonych projektów stron internetowych a liczba ta cały czas rośnie. W swoją pracę wkładamy serce i pasje, dzięki czemu każda strona jest tworzona indywidualnie i jest dostosowana do potrzeb, wyobrażeń klienta. W swojej pracy używamy głównie technologii Wordpress oraz Joomla. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do sprawdzenia naszego portfolio.

Szczegóły strony ajmer.pl:

Komentarze:

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz »

Podlinkuj stronę ajmer.pl:

Ajmer - Agencja interaktywna

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 1 Odwiedziny googlebot 6

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Tworzenie stron www, responsywne i nowoczesne »

  Innowacyjne strony internetowe. Tworzenie stron internetowych. Strony responsive w cenie realizacji. Przygotowane dla urządzeń mobilnych jak tablet, smartfon, telefon. Strony zgodne z technologią RWD. Istnieje również możliwość stworzenia dodatkowej wersji strony zgodnie z standardem AMP propagowany przez Google. Cena zawiera również nasz autorski system CMS. System zaprojektowany tak aby był łatwy w użytkowaniu i dowolnie możliwy do rozbudowy o nowe funkcjonalności wedle wymagań Klienta. Optymalizacja stron www oraz audyt stron internetowych. W koszcie strony budowanej od podstaw przez nas. Każdą stronę www wdrażamy i instalujemy indywidualnie dostosowując do wymagań Zleceniodawcy. Indywidualny kod strony i szata graficzna. Optymalizacja SEO.

  Data dodania: 12 05 2017 · szczegóły strony »
 • Tworzenie stron www, sklepów internetowych, aplikacji web »

  Projektowanie stron web. Profesjonalne strony internetowe. Strony responsive w cenie projektu. Zaprojektowane dla urządzeń mobilnych jak smartfon, telefon, tablet. Strony w standardzie RWD (Responsive Web Design). Istnieje również możliwość oprogramowania dodatkowej wersji strony w standardzie AMP propagowany przez Google. Cena obejmuje również nasz dedykowany system zarządzania treścią na stronie. CMS zaprojektowany tak aby był prosty w obsłudze i według uznania możliwy do rozszerzenia o nowe funkcjonalności według potrzeb Zlecającego. Optymalizacja stron www oraz audyt strony internetowej. W cenie strony tworzonej od podstaw przez naszą firmę. Każdorazowo stronę internetową wdrażamy i instalujemy indywidualnie dostosowując do wymagań Klienta. Własny kod strony i szata graficzna. Optymalizacja pod wyniki wyszukiwania.
  Projektujemy i budujemy sklepy internetowe. Dedykowane oraz oparte na systemach e commerce Magento, PrestaShop, lub każdym innym wybranych przez Zlecającego. Każdy sklep indywidualnie dopasowywany do asortymentu i potrzeb Klienta. Oferujemy wsparcie i pomoc techniczną dla sklepów internetowych opartych na sklepach Open Source – Magento, PrestaShop, oraz wiele innych. Pomagamy w takich sytuacjach jak naprawa błędów, instalacja i modyfikacja modułów sklepu, tworzenie nowych modułów według specyficznych wymagań, zmiana lub poprawa szablonu sklepu, odzyskanie funkcjonalności po włamaniach, optymalizacja wydajności oraz widoczności w wyszukiwarkach internetowych. Wsparcie techniczne, pomoc, naprawę, modyfikacje oferujemy również dla stron www opartych na systemach Open Source jak na przykład WordPress i inne. Nasza pomoc techniczna obejmuje każda stronę, sklep, system web, każde rozwiązanie funkcjonujące w internecie. Wdrażamy także API serwisów zewnętrznych (Google, Twitter, Facebook), systemy płatności internetowych na stronach internetowych. Tworzymy systemy CRM, ERP. Projektujemy i budujemy rozbudowane aplikacje webowe. Projektujemy i budujemy bazy danych i wykonujemy normalizację już istniejących baz danych. Przeprowadzamy kompletne projekty aplikacji informatycznych. Tworzymy oprogramowanie na zamówienie dla systemów Windows i Linux. Zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą oraz cennikiem na naszych stronach www.

  Data dodania: 08 01 2018 · szczegóły strony »

Najnowsze wiadomości: