Informatyka Kategoria: Informatyka

Informatyka - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Kurs Excela Gdańsk »

  Jednym z najpopularniejszych arkuszy kalkulacyjnych jest Excel – podstawowa aplikacja pakietu Microsoft Office. Nasza firma MultiFocus organizuje kursy dla firm i osób prywatnych z zakresu pracy na wyżej opisanym programie. Celem szkolenia jest nabycie umiejętności pracy z arkuszem kalkulacyjnym Excel. Szkolenie prowadzone jest w formie warsztatów w pracowni komputerowej. Kurs trwa 16 godzin. Data szkoleń jest elastyczna. W przypadku kursu grupowego (dla firm), szkolenie może być zorganizowane w trybie weekendowym. Można również starać się o realizację w formie dofinansowania – pomagamy uzyskać fundusze na opłacenie kosztów kursu.

  Data dodania: 30 05 2017 · szczegóły strony »
 • Tworzenie stron www, responsywne i nowoczesne »

  Innowacyjne strony internetowe. Tworzenie stron internetowych. Strony responsive w cenie realizacji. Przygotowane dla urządzeń mobilnych jak tablet, smartfon, telefon. Strony zgodne z technologią RWD. Istnieje również możliwość stworzenia dodatkowej wersji strony zgodnie z standardem AMP propagowany przez Google. Cena zawiera również nasz autorski system CMS. System zaprojektowany tak aby był łatwy w użytkowaniu i dowolnie możliwy do rozbudowy o nowe funkcjonalności wedle wymagań Klienta. Optymalizacja stron www oraz audyt stron internetowych. W koszcie strony budowanej od podstaw przez nas. Każdą stronę www wdrażamy i instalujemy indywidualnie dostosowując do wymagań Zleceniodawcy. Indywidualny kod strony i szata graficzna. Optymalizacja SEO.

  Data dodania: 12 05 2017 · szczegóły strony »
 • Outsourcing »

  Zapraszamy wszystkich zainteresowanych obsługą informatyczną firm (Outsourcing IT) na naszą stronę internetową gdzie znajdziecie Państwo pełną ofertę naszej Firmy.

  CTRL-ALT-DELETE, możemy być Twoim lepszym zewnętrznym działem informatycznym! Na codzień rozwiązywać wszystkie Twoje problemy w firmie! CTRL ALT DELETE profesjonalny serwis informatyczny!

  Zapraszamy serdecznie www. ctrl-alt-delete. pl

  Data dodania: 20 04 2017 · szczegóły strony »
 • Wideoarena - profesjonalny poradnik wideo »

  Jeżeli chcesz skutecznie wypromować swoją firmę, to tylko na Wideo arenie. Załóż konto, wstaw filmy w co najmniej jednej z wielu kategorii, widocznych na stronie głównej, zgodnie z profilem Twojej działalności. W zakładce „Co nowego” możesz powiadamiać internautów za pomocą galerii zdjęciowych o nowościach w firmie. Zapraszamy również do korzystania z zakładek „Konkursy i „Promocje”. Zakładka "Mój zawód, moja pasja" przeznaczona jest dla osób, które nie mają swojej działalności i dla uczniów szkół średnich, żeby już teraz zaczęli budować swoje zawodowe portfolio. Duża część naszego portalu poświęcona jest zdrowiu i urodzie. Kategorie te skierowane są głównie do kobiet. Zawodowe kosmetyczki, bądź fryzjerki poradzą Wam jak zadbać o ciało, paznokcie czy włosy. link text

  Data dodania: 13 03 2017 · szczegóły strony »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Informatyka

Informatyka - nowa podkategoria:

Nazwa:
CAPTCHA Image
Przeładuj token
Token: