Informatyka Kategoria: Informatyka

Informatyka - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Tworzenie stron www, sklepów internetowych, aplikacji web »

  Projektowanie stron web. Profesjonalne strony internetowe. Strony responsive w cenie projektu. Zaprojektowane dla urządzeń mobilnych jak smartfon, telefon, tablet. Strony w standardzie RWD (Responsive Web Design). Istnieje również możliwość oprogramowania dodatkowej wersji strony w standardzie AMP propagowany przez Google. Cena obejmuje również nasz dedykowany system zarządzania treścią na stronie. CMS zaprojektowany tak aby był prosty w obsłudze i według uznania możliwy do rozszerzenia o nowe funkcjonalności według potrzeb Zlecającego. Optymalizacja stron www oraz audyt strony internetowej. W cenie strony tworzonej od podstaw przez naszą firmę. Każdorazowo stronę internetową wdrażamy i instalujemy indywidualnie dostosowując do wymagań Klienta. Własny kod strony i szata graficzna. Optymalizacja pod wyniki wyszukiwania.
  Projektujemy i budujemy sklepy internetowe. Dedykowane oraz oparte na systemach e commerce Magento, PrestaShop, lub każdym innym wybranych przez Zlecającego. Każdy sklep indywidualnie dopasowywany do asortymentu i potrzeb Klienta. Oferujemy wsparcie i pomoc techniczną dla sklepów internetowych opartych na sklepach Open Source – Magento, PrestaShop, oraz wiele innych. Pomagamy w takich sytuacjach jak naprawa błędów, instalacja i modyfikacja modułów sklepu, tworzenie nowych modułów według specyficznych wymagań, zmiana lub poprawa szablonu sklepu, odzyskanie funkcjonalności po włamaniach, optymalizacja wydajności oraz widoczności w wyszukiwarkach internetowych. Wsparcie techniczne, pomoc, naprawę, modyfikacje oferujemy również dla stron www opartych na systemach Open Source jak na przykład WordPress i inne. Nasza pomoc techniczna obejmuje każda stronę, sklep, system web, każde rozwiązanie funkcjonujące w internecie. Wdrażamy także API serwisów zewnętrznych (Google, Twitter, Facebook), systemy płatności internetowych na stronach internetowych. Tworzymy systemy CRM, ERP. Projektujemy i budujemy rozbudowane aplikacje webowe. Projektujemy i budujemy bazy danych i wykonujemy normalizację już istniejących baz danych. Przeprowadzamy kompletne projekty aplikacji informatycznych. Tworzymy oprogramowanie na zamówienie dla systemów Windows i Linux. Zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą oraz cennikiem na naszych stronach www.

  Data dodania: 08 01 2018 · szczegóły strony »
 • Project 2016 »

  MS Project jest programem do harmonogramowania i zarządzania projektami. Znane rozwiązanie firmy Microsoft jest obecnie stosowane na całym świecie do kontroli kosztów i terminów prowadzonych inwestycji.
  Program Microsoft Project 2016 to aktualna wersja tego oprogramowania.
  MS Project jest programem, który idealnie sprawdzi się w firmach branży budowlano-inwestycyjnej, ale dzięki swojej użyteczności można go wykorzystywać w zasadzie do dowolnych projektów.

  Data dodania: 18 10 2017 · szczegóły strony »
 • ASCOM - SERWIS UPS »

  ASCOM to przedsiębiorstwo usługowo-handlowa. Fundamentalnym profilem jest Serwis UPS. Zajmujemy się Serwisem Drukarek. Mamy bardzo kompetentny zespół ludzi w naprawie tego sprzętu. Dojeżdżamy w każde pozycja Polski. Jesteśmy firmą, której usługi przeprowadzane są na najwyższym poziomie. Szczycimy się fachowością i doświadczeniem. Prowadzimy usługi w różnych miastach. Serwis UPS znajduje się w: Warszawie, Gdańsku, Poznaniu, Wrocławiu i Łodzi. Wszystkie usługi są objęte gwarancją. Prowadzimy na dodatek sprzedaż podzespołów i akcesoriów do UPS i drukarek. Doradzamy na najwyższym poziomie. Nabywca zawsze wychodzi zadowolony. Serwis UPS Gdańsk, Serwis UPS Łódź, Serwis UPS Wrocław, Serwis UPS Poznań, Naprawa UPS Warszawa to Perfekcyjny Serwis w Polsce. Nasz sztab ludzi cały czas się doszkala i praktykuje swoją wiedzę, dlatego Nasze usługi są przeprowadzane na najwyższym pułapie. Firma ASCOM to eksperci. Polecamy się oraz Zapraszamy do kontaktu.

  Data dodania: 13 10 2017 · szczegóły strony »
 • System erp enova »

  KOMAKO oferuje firmom rozwiązanie chmury dla enova, systemu erp, który ułatwia zarządzanie procesami biznesowymi. Technologia chmury KOMAKO pozwala na pracę z systemem ERP enova niezależnie od lokalizacji i urządzenia. System enova może być w ograniczonych funkcjonalnościach wykorzystywany również na tablecie czy smartfonie. To idealne rozwiązanie dla osób, które pracują mobilnie.

  Data dodania: 05 10 2017 · szczegóły strony »
 • Ajmer - Agencja interaktywna »

  Firma Ajmer istnieje od 7 lat, zajmujemy się głównie tworzeniem stron internetowych oraz sklepów i portali internetowych. Posiadamy ponad 130 ukończonych projektów stron internetowych a liczba ta cały czas rośnie. W swoją pracę wkładamy serce i pasje, dzięki czemu każda strona jest tworzona indywidualnie i jest dostosowana do potrzeb, wyobrażeń klienta. W swojej pracy używamy głównie technologii Wordpress oraz Joomla. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do sprawdzenia naszego portfolio.

  Data dodania: 28 09 2017 · szczegóły strony »
 • Kurs Excela Gdańsk »

  Jednym z najpopularniejszych arkuszy kalkulacyjnych jest Excel – podstawowa aplikacja pakietu Microsoft Office. Nasza firma MultiFocus organizuje kursy dla firm i osób prywatnych z zakresu pracy na wyżej opisanym programie. Celem szkolenia jest nabycie umiejętności pracy z arkuszem kalkulacyjnym Excel. Szkolenie prowadzone jest w formie warsztatów w pracowni komputerowej. Kurs trwa 16 godzin. Data szkoleń jest elastyczna. W przypadku kursu grupowego (dla firm), szkolenie może być zorganizowane w trybie weekendowym. Można również starać się o realizację w formie dofinansowania – pomagamy uzyskać fundusze na opłacenie kosztów kursu.

  Data dodania: 30 05 2017 · szczegóły strony »
 • Tworzenie stron www, responsywne i nowoczesne »

  Innowacyjne strony internetowe. Tworzenie stron internetowych. Strony responsive w cenie realizacji. Przygotowane dla urządzeń mobilnych jak tablet, smartfon, telefon. Strony zgodne z technologią RWD. Istnieje również możliwość stworzenia dodatkowej wersji strony zgodnie z standardem AMP propagowany przez Google. Cena zawiera również nasz autorski system CMS. System zaprojektowany tak aby był łatwy w użytkowaniu i dowolnie możliwy do rozbudowy o nowe funkcjonalności wedle wymagań Klienta. Optymalizacja stron www oraz audyt stron internetowych. W koszcie strony budowanej od podstaw przez nas. Każdą stronę www wdrażamy i instalujemy indywidualnie dostosowując do wymagań Zleceniodawcy. Indywidualny kod strony i szata graficzna. Optymalizacja SEO.

  Data dodania: 12 05 2017 · szczegóły strony »
 • Outsourcing »

  Zapraszamy wszystkich zainteresowanych obsługą informatyczną firm (Outsourcing IT) na naszą stronę internetową gdzie znajdziecie Państwo pełną ofertę naszej Firmy.

  CTRL-ALT-DELETE, możemy być Twoim lepszym zewnętrznym działem informatycznym! Na codzień rozwiązywać wszystkie Twoje problemy w firmie! CTRL ALT DELETE profesjonalny serwis informatyczny!

  Zapraszamy serdecznie www. ctrl-alt-delete. pl

  Data dodania: 20 04 2017 · szczegóły strony »
 • Wideoarena - profesjonalny poradnik wideo »

  Jeżeli chcesz skutecznie wypromować swoją firmę, to tylko na Wideo arenie. Załóż konto, wstaw filmy w co najmniej jednej z wielu kategorii, widocznych na stronie głównej, zgodnie z profilem Twojej działalności. W zakładce „Co nowego” możesz powiadamiać internautów za pomocą galerii zdjęciowych o nowościach w firmie. Zapraszamy również do korzystania z zakładek „Konkursy i „Promocje”. Zakładka "Mój zawód, moja pasja" przeznaczona jest dla osób, które nie mają swojej działalności i dla uczniów szkół średnich, żeby już teraz zaczęli budować swoje zawodowe portfolio. Duża część naszego portalu poświęcona jest zdrowiu i urodzie. Kategorie te skierowane są głównie do kobiet. Zawodowe kosmetyczki, bądź fryzjerki poradzą Wam jak zadbać o ciało, paznokcie czy włosy. link text

  Data dodania: 13 03 2017 · szczegóły strony »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Informatyka

Informatyka - nowa podkategoria:

Nazwa:
Przeładuj token
Token: