Hobby i pasja Kategoria: Hobby i pasja

Hobby i pasja - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Najlepsze gry logiczne »

  Serwis internetowy o grach umysłowych i logicznych. Strona przeznaczona przede wszystkim dla fanów gier wymagających od gracza wysilenia swoich szarych komórek. Zawiera wiele opisów i linki download do najlepszych i najciekawszych gier. Istnieje możliwość oglądnięcia trailerów z prawie wszystkich nowych gier. Portal zawiera wielki zbiór gier casualowych, czyli specjalnie stworzonych dla całej rodziny. Ponadto zawiera wiele gier edukacyjnych - między innymi liczbowych i słownych, pomocnych dla uczniów, rodziców i nauczycieli. Największy w sieci zbiór gier typu ukryte obiekty - wyszukiwanie przedmiotów na podstawie angielskich nazw.

  Data dodania: 28 05 2017 · szczegóły strony »
 • Renowacja książek naprawa odnawianie książki »

  Specjalizujemy się w renowacji zwłaszcza cennych książek. Chętnie doradzamy w zakresie optymalizacji metod i kosztów prac. Pęknięta skóra wytarte narożniki ubytki oprawy to typowe uszkodzenia wartościowych okładek. Naszym zadaniem jest renowacja i naprawa okładek płóciennych odświeżanie delikatnych uszkodzonych brudnych okładek uzupełnianie ubytków usuwanie plam i przebarwień konserwacja renowacja papieru druków plakatów. Najczęstsze uszkodzenia książek to pęknięcie nici wiążących kartki w bloku i wypadanie kartek z książki oddzielenie okładek od bloku rozerwanie rozdarcie pęknięcie wygięcie oprawy odbarwienia zaplamienia i zarysowania okładek rozdarcia deformacje ubytki zaplamienia przebarwienia kartek skruszały zgniły zagrzybiony papier zabrudzone z ubytkami brzegi kartek rozerwane kapitałki wyblakłe zdobienia rozerwane i zamazane szyldziki ślady amatorskich "napraw" itd.
  Podejmujemy się również renowacji konserwacja grafiki akwareli. Prace przywracające piękno i trwałość ilustracji dedykacji rękopisu druku artystycznego to po prostu powinność. Podejmujemy się także oprawy cennych starych książek albumów. Oprawa stylizowana skórzana i wartościowa dla starodruków i najcenniejszych lub bezcennych ksiąg książek książeczek. http://www.renowacja-ksiazek.pl/renowacja-konserwacja-papieru-druku.html

  Data dodania: 25 04 2017 · szczegóły strony »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Hobby i pasja

Hobby i pasja - nowa podkategoria:

Nazwa:
CAPTCHA Image
Przeładuj token
Token: