Edukacja i szkolnictwo Kategoria: Edukacja i szkolnictwo

Edukacja i szkolnictwo - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Eko jazda »

  Szkolenie eco drivingu przeznaczone jest dla wszystkich kierowców zawodowych pragnących zdobyć lepsze umiejętności na drodze. Eco driving jest świadomą taktyką jazdy redukującą koszty eksploatacji pojazdu. Eco jazda to nie tylko oszczędności w zużyciu paliwa ale też materiałów eksploatacyjnych oraz zmniejszenie emisji szkodliwych substancji do środowiska. Kurs eco driving ma dodatkową zaletę poprawy bezpieczeństwa kierowcy, pasażerów a nawet innych uczestników drogi. Szkolenie eko jazdy realizowane jest na wszystkich pojazdach niezależnie od rodzaju silnika i napędu. Wybierając się na kurs eco drivingu wystarczą chęci i podstawowe umiejętności obsługi auta. Kurs eko jazdy stał się popularnym stylem życia dlatego bądź na topie i zapisz się na nasze szkolenie.

  Data dodania: 15 11 2017 · szczegóły strony »
 • Defensive driving »

  Szkolenie jazdy defensywnej prowadzone jest w każdym mieście na terenie całego kraju. Kurs defensywnej jazdy kierowany jest dla wszystkich kierowców niezależnie od umiejętności, doświadczenia i płci. Obsługujemy największe floty samochodowe, które zapraszają kierowców na cykliczne szkolenie defensive driving. Defensywna jazda jest modnym stylem jazdy wyróżniającym najlepszych kierowców. Podstawą defensive driving jest wysoka kultura drogowa, wrażliwość społeczna a także świadomość skutków wypadków. Kurs jazdy defensywnej umożliwia wdrożenie najistotniejszych zasad techniki jazdy wpływających na bezpieczeństwo. Szkolenie defensywnej jazdy skupia się na obserwacji drogi, taktyce jazdy, unikania zagrożeń, przewidywaniu ruchu, wzorowym wykonywaniu manewrów. Jazda defensywna jest ciekawym kursem teoretycznym i praktycznym wykorzystującym najnowocześniejsze technologie telemetryczne. Kurs defensive driving ogranicza wypadkowość kierowców obniżając koszty utrzymania floty samochodowej.

  Data dodania: 04 10 2017 · szczegóły strony »
 • Wypożycz symulator dachowania »

  Najnowszej generacji symulator dachowania jest dostępny na każdą imprezę plenerową. Obsługujemy eventy i szkolenia na terenie całej Polski. Wypożycz symulator dachowania już teraz i zadbaj o bezpieczeństwo najbliższych. Nasza wypożyczalnia symulatorów dachowania oferuje kilka mobilnych kompletów na profesjonalnych przyczepach transportowych. Sprzęt może być używany choćby w trudno osiągalnych miejscach w których nie ma prądu. Posiadamy swoje urządzenia prądotwórcze którymi będziemy zasilać nasze urządzenia. Najem symulatora dachowania przeprowadza się po uzgodnieniu korzystnych możliwościach współpracy. Symulator dachowania – cena wypożyczenia przekłada się wielokrotnie na poprawę bezpieczeństwa. Zdarzenia drogowe są dużym balastem dla budżetu a sprawność i życie ludzi nieocenione. Symulator dachowania – wynajem krótkoterminowy oraz długookresowy na pokazy i szkolenia cykliczne. Stwórz niepowtarzalne wydarzenie i pokaż jego uczestnikom jak istotne jest bezpieczeństwo na drogach. Mobilny symulator dachowania ozdobi każdą imprezę i będzie główną atrakcją.

  Data dodania: 23 08 2017 · szczegóły strony »
 • Żłobki w twojej okolicy »

  Super żłobki jest serwisem który pomoże odnaleźć odpowiedni żłobek w twojej okolicy. Niezależnie czy mieszkasz w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu czy w innym mieście. Jeśli dużo pracujesz a chciałbyś aby żłobek znajdował się w okolicy twojej pracy to wystarczy, ze skorzystasz z naszej wyszukiwarki. na podstawie danych które podasz, odnajdzie wszystkie najlepsze propozycje.

  Data dodania: 01 08 2017 · szczegóły strony »
 • Matura z angielskiego Bydgoszcz »

  Jak uczyć się języka angielskiego, to lepiej indywidualnie z lektorem, czy też może w zorganizowanej grupie kursantów? Na to pytanie nie ma jednoznacznej odpowiedzi, a to dlatego, że każdy z nas ma indywidualne preferencje do nauki angielskiego. Jednemu nauka łatwiej przychodzi w skupieniu, wówczas takiej osobie polecamy indywidualny tok nauczania, drugiemu z kolei jest bez różnicy, wówczas jest on skłonny skorzystać z grupowego kursu angielskiego. Bez względu na upodobania przyszłych kursantów szkoła językowa English is Easy z Bydgoszczy przygotowała ofertę kształcenia języka angielskiego dla każdego, tak więc i ten preferujący naukę indywidualną, jak i ten preferujący naukę grupową znajdzie coś dla siebie. Wszystkie zajęcia odbywają się w przyjaznej atmosferze, różne poziomy zaawansowania kursów są dopasowywane do poziomu kursantów, żaden z nich nie musi się więc obawiać czy też stresować, że sobie z tym nie poradzi. W celu zasięgnięcia szczegółowych informacji zapraszamy wszystkich na stronę internetową szkoły English is Easy!

  Data dodania: 28 07 2017 · szczegóły strony »
 • Angielski Tarchomin »

  Nauka języka angielskiego w dzisiejszych czasach wydaje się być rzeczą niezbędną. Znajomości języka angielskiego wymaga coraz więcej pracodawców, rośnie również presja otoczenia - to nie wypada abyśmy będąc w towarzystwie nie potrafili zrozumieć podstawowych zwrotów w obcym języku. Dlatego też dla osób chcących nauczyć się języka od podstaw bądż przygotować się porządnie do jakiegoś egzaminu lub konwersacji oferuję skuteczne korepetycje z języka angielskiego. Jest również opcja dla miłośników języka niemieckiego - również możliwe są korepetycje z języka niemieckiego. Zapraszam tylko osoby mieszkające w okolicach : Tarchomin i Nowodwory. Zapewniam dojazd do ucznia i profesjonalne indywidualne podejście do ucznia.
  angielski tarchomin
  korepetycje z angielskiego tarchomin

  Data dodania: 27 07 2017 · szczegóły strony »
 • Nauka Jazdy Szczecin »

  Nauka jazdy Szczecin założona w roku 1991 jest firma rodzinną, lecz zatrudniającą wielu wyspecjalizowanych instruktorów nauki jazdy. Nasza szkoła specjalizuje się w szkoleniu kierowców kategorii B. Wąska specjalizacja pozwala nam osiągać jak najwyższe wyniki. Posiadamy bogato wyposażoną salę wykładową. Plac manewrowy naszej szkoły znajduje się niedaleko centrum egzaminowania WORD. Dla osób, które nie mogą brać udziału w zajęciach proponujemy szkolenie przez platformę e-learningową. Zapraszamy do zapisania się na kurs prawa jazdy w naszej szkole.

  Data dodania: 26 04 2017 · szczegóły strony »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Edukacja i szkolnictwo

Edukacja i szkolnictwo - nowa podkategoria:

Nazwa:
CAPTCHA Image
Przeładuj token
Token: