Edukacja i szkolnictwo Kategoria: Edukacja i szkolnictwo

Edukacja i szkolnictwo - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Przedszkole Językowe Lublin »

  Przedszkole językowe w Lublinie, wspomagające rozwój językowy dziecka. Stymulujemy wielokierunkowy rozwój podopiecznych w sprzyjającej atmosferze. Naszą misją jest nauka języków. Wspieramy terapię dzieci jąkających się oraz mających problemy z wymową. Niestandardowy czas pracy na życzenie to dla nas nie problem. Mamy zajęcia: język angielski, wychowanie fizyczne, wspierające rozwój mowy, dobrych manier, podstawy teatru, muzykę, elementy medytacji i yogi. Diagnozujemy zdolność językową oraz wady wymowy. Zapewniamy wiedzę ekspercką w zakresie logopedii.

  Data dodania: 08 03 2018 · szczegóły strony »
 • Opony poślizgowe ułatwiają drift »

  Opony poślizgowe to specjalny produkt ułatwiający jazdę w poślizgu przy niskich prędkościach. Kontrolowany poślizg pomaga poznać samochód, ćwiczyć technikę jazdy i właściwe odruchy żeby w czasie realnego zagrożenia na drodze zwiększyć swoje szansę. Opona poślizgowa jest wzmocniona i posiada specjalną warstwę ścierną. Sporo kierowców określa ją jako opona do driftu a w zasadzie jego nauki. Nieprawdopodobne jest to, że trening driftu jest możliwy w samochodzie przednionapędowym z założonymi na tylnej osi naszymi nietypowymi oponami. Drift to nie jedyne przeznaczenie opon poślizgowych. Z powodzeniem zastosowane są do kursów, eventów, promocji i marketingu pojazdów. Szkolenie poślizgowe umożliwia wywołanie poślizgu podsterownego, nadsterownego i czterokołowego, co wpływa na jakość usługi. Opony do driftu mają szerokie zastosowanie a jedynym ograniczeniem ich wykorzystania jest wyobraźnia kierowców.

  Data dodania: 12 01 2018 · szczegóły strony »
 • Eko jazda »

  Szkolenie eco drivingu przeznaczone jest dla wszystkich kierowców zawodowych pragnących zdobyć lepsze umiejętności na drodze. Eco driving jest świadomą taktyką jazdy redukującą koszty eksploatacji pojazdu. Eco jazda to nie tylko oszczędności w zużyciu paliwa ale też materiałów eksploatacyjnych oraz zmniejszenie emisji szkodliwych substancji do środowiska. Kurs eco driving ma dodatkową zaletę poprawy bezpieczeństwa kierowcy, pasażerów a nawet innych uczestników drogi. Szkolenie eko jazdy realizowane jest na wszystkich pojazdach niezależnie od rodzaju silnika i napędu. Wybierając się na kurs eco drivingu wystarczą chęci i podstawowe umiejętności obsługi auta. Kurs eko jazdy stał się popularnym stylem życia dlatego bądź na topie i zapisz się na nasze szkolenie.

  Data dodania: 15 11 2017 · szczegóły strony »
 • Defensive driving »

  Szkolenie jazdy defensywnej prowadzone jest w każdym mieście na terenie całego kraju. Kurs defensywnej jazdy kierowany jest dla wszystkich kierowców niezależnie od umiejętności, doświadczenia i płci. Obsługujemy największe floty samochodowe, które zapraszają kierowców na cykliczne szkolenie defensive driving. Defensywna jazda jest modnym stylem jazdy wyróżniającym najlepszych kierowców. Podstawą defensive driving jest wysoka kultura drogowa, wrażliwość społeczna a także świadomość skutków wypadków. Kurs jazdy defensywnej umożliwia wdrożenie najistotniejszych zasad techniki jazdy wpływających na bezpieczeństwo. Szkolenie defensywnej jazdy skupia się na obserwacji drogi, taktyce jazdy, unikania zagrożeń, przewidywaniu ruchu, wzorowym wykonywaniu manewrów. Jazda defensywna jest ciekawym kursem teoretycznym i praktycznym wykorzystującym najnowocześniejsze technologie telemetryczne. Kurs defensive driving ogranicza wypadkowość kierowców obniżając koszty utrzymania floty samochodowej.

  Data dodania: 04 10 2017 · szczegóły strony »
 • Wypożycz symulator dachowania »

  Najnowszej generacji symulator dachowania jest dostępny na każdą imprezę plenerową. Obsługujemy eventy i szkolenia na terenie całej Polski. Wypożycz symulator dachowania już teraz i zadbaj o bezpieczeństwo najbliższych. Nasza wypożyczalnia symulatorów dachowania oferuje kilka mobilnych kompletów na profesjonalnych przyczepach transportowych. Sprzęt może być używany choćby w trudno osiągalnych miejscach w których nie ma prądu. Posiadamy swoje urządzenia prądotwórcze którymi będziemy zasilać nasze urządzenia. Najem symulatora dachowania przeprowadza się po uzgodnieniu korzystnych możliwościach współpracy. Symulator dachowania – cena wypożyczenia przekłada się wielokrotnie na poprawę bezpieczeństwa. Zdarzenia drogowe są dużym balastem dla budżetu a sprawność i życie ludzi nieocenione. Symulator dachowania – wynajem krótkoterminowy oraz długookresowy na pokazy i szkolenia cykliczne. Stwórz niepowtarzalne wydarzenie i pokaż jego uczestnikom jak istotne jest bezpieczeństwo na drogach. Mobilny symulator dachowania ozdobi każdą imprezę i będzie główną atrakcją.

  Data dodania: 23 08 2017 · szczegóły strony »
 • Żłobki w twojej okolicy »

  Super żłobki jest serwisem który pomoże odnaleźć odpowiedni żłobek w twojej okolicy. Niezależnie czy mieszkasz w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu czy w innym mieście. Jeśli dużo pracujesz a chciałbyś aby żłobek znajdował się w okolicy twojej pracy to wystarczy, ze skorzystasz z naszej wyszukiwarki. na podstawie danych które podasz, odnajdzie wszystkie najlepsze propozycje.

  Data dodania: 01 08 2017 · szczegóły strony »
 • Angielski Tarchomin »

  Nauka języka angielskiego w dzisiejszych czasach wydaje się być rzeczą niezbędną. Znajomości języka angielskiego wymaga coraz więcej pracodawców, rośnie również presja otoczenia - to nie wypada abyśmy będąc w towarzystwie nie potrafili zrozumieć podstawowych zwrotów w obcym języku. Dlatego też dla osób chcących nauczyć się języka od podstaw bądż przygotować się porządnie do jakiegoś egzaminu lub konwersacji oferuję skuteczne korepetycje z języka angielskiego. Jest również opcja dla miłośników języka niemieckiego - również możliwe są korepetycje z języka niemieckiego. Zapraszam tylko osoby mieszkające w okolicach : Tarchomin i Nowodwory. Zapewniam dojazd do ucznia i profesjonalne indywidualne podejście do ucznia.
  angielski tarchomin
  korepetycje z angielskiego tarchomin

  Data dodania: 27 07 2017 · szczegóły strony »
 • Nauka Jazdy Szczecin »

  Nauka jazdy Szczecin założona w roku 1991 jest firma rodzinną, lecz zatrudniającą wielu wyspecjalizowanych instruktorów nauki jazdy. Nasza szkoła specjalizuje się w szkoleniu kierowców kategorii B. Wąska specjalizacja pozwala nam osiągać jak najwyższe wyniki. Posiadamy bogato wyposażoną salę wykładową. Plac manewrowy naszej szkoły znajduje się niedaleko centrum egzaminowania WORD. Dla osób, które nie mogą brać udziału w zajęciach proponujemy szkolenie przez platformę e-learningową. Zapraszamy do zapisania się na kurs prawa jazdy w naszej szkole.

  Data dodania: 26 04 2017 · szczegóły strony »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Edukacja i szkolnictwo

Edukacja i szkolnictwo - nowa podkategoria:

Nazwa:
Przeładuj token
Token: