Tartak

Tartak Jeden z bardzo ważnych materiałów budowlanych to kantówka która ma bardzo duże zastosowanie.
Dla wielu firm jest to półfabrykat drewniany ale jest nader ważny w przemyśle drewnianym. Tartak Napiwoda w swojej ofercie ma deskę, różnego wariantu deski, typu deska elewacyjne, kantówka. Skład drewna Napiwoda to jeden z najnowocześniejszych firm w Polsce. Wyroby wypuszczane z składu drewna to gwarancja jakości. Produkty przechodzą specjalną kontrolę jakości a do pracy pracownicy podchodzą z wielką ostrożnością.

Szczegóły strony napiwoda.com:

Komentarze:

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz »

Podlinkuj stronę napiwoda.com:

Tartak

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 1 Odwiedziny googlebot 3

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

  • Pręty kompozytowe »

    Pręty kompozytowe to jednej z najlepszych produktów ostatnich lat. Firma Comrebars zajmuje się produkcją prętów kompozytowych. W stosunku do zwykłych prętów stalowych są o wiele wytrzymalsze. Dodatkowo dzięki swojej niżej wadze niż pręty stalowe, są tańsze i łatwiejsze w transporcie. NIe ulegają też korozji wraz z upływem czasu. Firma Comrebars dostarcza nowoczesne rozwiązania dla Ciebie.

    Data dodania: 01 08 2017 · szczegóły strony »
  • Cięcie blach »

    Rotex-DG to podmiot, który na naszym rynku z powodzeniem działa już od roku 1994. W jakiej branży należy upatrywać jego obecności? Tutaj można mówić o różnych elementach propozycji firmy, mowa jest o obróbce metali, mowa jest o wykonywaniu różnych przydatnych elementów metalowych, mowa wreszcie o wykonywaniu różnych usług, jak chociażby zabezpieczenie antykorozyjne elementów metalowych. Jest to podmiot, którego usługi cieszą się bardzo dużym powodzeniem zarówno z uwagi na pełen profesjonalizm, na bardzo dużą precyzję działania jak i ze względu na bardzo atrakcyjne ceny. Jest to oferta idealna dla każdego.

    Data dodania: 10 10 2017 · szczegóły strony »

Najnowsze wiadomości: